Kto sme

4NOLIMIT pre vás pripraví kompletný tréningový plán, ktorého súčasťou je mentálna a pohybová príprava, regenerácia, dýchacie techniky, životospráva. Okrem toho na tieto témy poriadame pre verejnosť, športovcov, trénerov i rodičov prednášky a workshopy. Organizujeme športové kempy, zamerané na všetky dôležité prvky športovej prípravy. Chceme sa s vami deliť o naše poznatky v praxi. Ako sa hovorí, skúsenosti sú neprenosné.

Náš tím

mentalny trening

Peter Grič

Tréningový proces – certifikovaný kouč

Som športový kouč a momentálne vediem Tenisovú Akadémiu. Ako šéftréner koordinujem tréningový proces hráčov, trénerov a rodičov v klube. Pomocou jednoduchých princípov, kompletizujem a zefektívňujem celkový tréningový proces. Mojím cieľom je pomáhať objavovať a ukazovať v hráčoch ich vlastnú vnútornú silu, budovať sebavedomie na základe hráčových potrieb a podporovať ich v osobnom rozvoji a raste. Mojou motiváciou je radosť a dobrý pocit po dobre vykonanej práci. Motivuje ma jednoduchosť princípov, zmien a výsledkov. Fascinuje ma hľadanie samého seba, princípy ako funguje človek, hľadanie jeho limitov a potenciálu.

daniel-danis-instructor

Daniel Daniš

Dýchanie – certifikovaný inštruktor Oxygen Advantage

Od mladosti sa môj život točil okolo športu. Napriek tréningu som stále cítil, že to môže byť ešte lepšie a bez nutnosti zápasiť prvých desať minút s neprekonateľnou dýchavičnosťou. Možno aj preto sa u mňa časom objavila alergia, ktorú som musel liečiť medikamentmi. Býval som často chorý, opakovali sa ťažkosti horných dýchacích ciest. Jedného dňa som objavil knihu Oxygen Advantage od Patricka G McKeown a jeho jednoduché cvičenia, ktoré som hneď na sebe vyskúšal. Nikdy v živote som nezažil rýchlejší posun vo výkonnosti, ktorý bol taký badateľný a jasný. Alergia ma prestala trápiť natoľko, že neberiem lieky. Chcem moje skúsenosti s Oxygen Advantage posúvať ostatným, ktorí chcú zlepšiť svoj športový výkon alebo zdravie.

mato-sucharek-regeneracia

Matej Suchárek

Pohyb a regenerácia – certifikovaný kondičný tréner a výživový špecialista

Mojím poslaním je pomáhať zvyšovať kvalitu života a kondičnú zdatnosť tak bežnej populácii, ako aj profesionálnym športovcom. A to prostredníctvom vedomostí a skúseností nadobudnutých nielen počas štúdia a praxe kondičného trénera a výživového poradcu, ale taktiež počas obdobia riešenia vlastných zdravotných problémov. Hlavnými cieľmi mojej spolupráce s klientmi sú optimalizácia zdravia a zvyšovanie kondičnej a športovej výkonnosti.

4NOLIMIT, s. r. o.
Krížna 1, 902 01 Pezinok
info@4nolimit.sk, +421 910 595 131